sepahbank
05 خرداد 1402 - 17:23

ادای احترام مسئولان و مدیران فارس به شاهچراغ (ع)

شیراز-در سالروز بزرگداشت شاهچراغ (ع) استاندار فارس، فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان با حضور در آستان مقدس شاهچراغ (ع) به حضرت احمدبن موسی (ع) ادای احترام کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، استاندار فارس روز جمعه در سالروز بزرگداشت حضرت احمد بن موسی کاظم (ع)، به همراه فرمانداران شهرستان‌ها و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان با حضور در حرم امین ولایت، ضمن زیارت و تجدید میثاق با اهل بیت عصمت و طهارت، مضجع شریف این امامزاده واجب التکریم را گلباران کردند.

ایمانیه در حاشیه این آئین، زندگی در زیر سایه آستان مقدس شاه‌چراغ (ع) را افتخاری، برای مردم فارس دانست و گفت: امیدوارم مسئولین استان فارس و شهر شیراز، به این افتخار و نعمتی که نصیب این شهر و استان شده توجه ویژه داشته باشند و با تمام قوا از این نعمت استفاده کنند و بتوانند وظیفه خدمتگزاری خود را به آستان اهل بیت عصمت و طهارت انجام دهند.

محمدهادی ایمانیه افزود: در دهه کرامت قرار داریم، دهه‌ای که آغاز آن با میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها است و پایان آن با میلاد حضرت ثامن‌الحجج علیه السلام مقارن است و بین این دهه، روزی برای بزرگداشت حضرت احمد بن موسی علیه السلام نامگذاری شده است.

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم خدمات مسئولین استان و شیراز با درایت و توجه به الزامات بافت تاریخی و مذهبی این منطقه، به نحوی صورت پذیرد تا مردمانی که در این محدوده زندگی می‌کنند، بتوانند از خدمات ویژه‌ای که مخصوص این بافت است، استفاده کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1239487