sepahbank
04 دی 1401 - 13:10

انسداد ۱۵۰ راه روستای لرستان به علت بارش سنگین برف/ برق ۵۰ روستا همچنان قطع است

مدیرکل مدیریت بحران لرستان از انسداد ۱۵۰ راه روستایی خبر داد و گفت: راه‌های اصلی تمامی محورهای استان باز و امکان تردد وجود دارد، ضمن اینکه در محورهای برف‌خیز تردد با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

مهدی پازوکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، در تشریح آخرین وضعیت راه‌های استان، اظهار کرد: در حال حاضر شاهد بارش برف در محور دلفان هستیم.

وی با اشاره به بارش باران در برخی شهرهای استان، افزود: بر اساس پیش‌بینی هواشناسی، سامانه بارشی امروز از استان خارج می‌شود.

مدیرکل مدیریت بحران لرستان از انسداد ۱۵۰ راه روستایی خبر و ادامه داد: راه‌های اصلی تمامی محورهای استان باز و امکان تردد وجود دارد، ضمن اینکه در محورهای برف‌خیز تردد با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

پازوکی همچنین با اشاره به قطعی برق در ۵۰ روستای استان به دلیل بارش سنگین برف، تصریح کرد: در حال حاصر ۴۰ روستای الیگودرز، ۸ روستای دلفان و ۲ روستا در خرم‌آباد دچار قطعی برق شدند.

 وی بیان داشت: تا زمان بازگشایی راه در برخی روستاها امکان اتصال برق به شبکه سراسری وجود ندارد.

مدیرکل مدیریت بحران لرستان با بیان اینکه آب شرب روستاهای گرفتار در برف تامین و مشکلی وجود ندارد، گفت: آذوقه لازم نیز از طریق نیروهای امداد و نجات در اختیار افراد گرفتار در برف قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 932488