sepahbank
09 دی 1401 - 15:40

هنوز عده‌ای خواص در زمین دشمن بازی می‌کنند/ فتنه اخیر با حادثه‌ای شکل گرفت که دروغ بود

امام جمعه مشهد گفت: هنوز عده‌ای خواص در زمین دشمن بازی می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، آیت‌الله علم‌الهدی امام جمعه مشهد در خطبه‌های نمازجمعه ۹ دی اظهار کرد: دو شخصیت در مقابل فتنه اثرگذار بودند، یکی عمار انقلاب آیت‌الله مصباح یزدی و دیگری، مالک اشتر انقلاب، شهید حاج قاسم سلیمانی بود.

وی افزود: ۹دی، قیام بصیرتی مردم در برابر فتنه‌ای بود که مردم آن را شناختند.

امام جمعه مشهد با بیان اینکه دشمن دو جنبه تهاجم دارد، تهاجم بیرونی و تهاجم  داخلی، تصریح کرد: زمانی تهاجم بیرونی انجام می‌دهد که قدرت داشته باشد. دشمن  در ۸ سال دفاع مقدس، جنگ بیرونی علیه ما را تجربه کرد که با مقاومت مردم ایران، معیارهای جنگ در دنیا تغییر کرد.

آیت الله علم الهدی ادامه داد: امروز در تهاجم داخلی با استخدام عوامل داخلی و حرکت سرکوبگرانه اقدام می‌کنند.

وی نشانه های فتنه را حرکت دشمن از خارج و تایید و حمایت از فتنه و پیروی از خواست‌های فردی و مخالف کتاب خدا برشمرد و اضافه کرد: در فتنه ۸۸ عده‌ای خواص بصیرت نداشتند و ابزار فتنه شدند.

امام جمعه مشهد متذکر شد:  در فتنه اخیر هم دشمن حادثه‌ای را علم کرد که اول آن با  دروغ بود. عده‌ای خواص  دنبال این دروغ را گرفتند و بیانیه دادند.

آیت الله علم الهدی خاطر نشان کرد: در فتنه اخیر،  از ارازل و اوباش مزدورتراشی کرده و اغتشاشات اخیر را ایجاد کردند.

وی با بیان اینکه هنوز هم برخی خواص در زمین دشمن بر علیه مسئله محاربه و کیفرهایی که در قانون اعمال می‌شود، قرار گرفتند، تصریح کرد: مردم در برابر خواص بی‌بصیرت هم قرار می‌گیرند و به میدان می‌آیند.

 

منبع: فارس
شناسه خبر: 944006