sepahbank
11 اردیبهشت 1402 - 23:24

مسؤول بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان معرفی شد

مراسم تکریم و معارفه مسؤولین قدیم و‌ جدید سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان با حضور جانشین سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، شاهین شیرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در نشست هم‌اندیشی شورای اندیشه‌ورز بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان و مراسم تکریم و معارفه مسؤولین قدیم و‌ جدید سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان با تأکید بر ضرورت تقویت همه جانبه بسیج جامعه پزشکی استان، اظهار کرد: مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و واحدهای تابعه آن همراهی و حمایت بیشتری در جهت تحقق حداکثری برنامه‌ها و اهداف با مجموعه بسیج جامعه پزشکی در سطح استان خواهند داشت.

وی با تقدیر از زحمات ابطحی در عرصه‌ها و مسؤولیت‌های گوناگون طی سالیان مختلف برای وی آرزوی توفیق کرد. 

شیرانی با برشمردن سوابق مهرداد اسدی در بسیج دانشجویی و در فضای دانشگاه افزود: امیدواریم که ایشان بتواند با بهره‌گیری از حضور جوانان به توفیقات بهتر و بیشتری دست یابند.

در ادامه سردار مرتضی عمومهدی جانشین سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان نیز در سخنانی ضمن تبیین جایگاه والا و ارزشمند جامعه پزشکی کشور اظهار کرد: اثر و نفوذ کلام اعضای جامعه پزشکی به جهت حیطه‌های فعالیت تخصصی و ارتباط تنگاتنگ با آحاد مردم در سطحی ممتاز و مثال زدنی است.

وی افزود: با عنایت به در پیش بودن کنگره ملی شهدای استان، جامعه پزشکی‌ می‌توانند با نذر خدمت ادامه دهنده راه والای شهیدان باشند.

در ادامه مراسم ابطحی مسؤول سابق بسیج جامعه پزشکی استان با برشمردن اهم فعالیت‌های انجام شده در طول مدت مسؤولیت خود تاکید کردند که تداوم پیگیری‌ها تا به ثمر رسیدن کامل آن‌ها امری ضروری و حتمی است.

در قسمت دیگر از مراسم مهرداد اسدی، مسؤول جدید سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان ضمن تقدیر از حضور ارزشمند اساتید و‌ مسؤولین در این مراسم و زحمات صادقانه مسؤول سابق بسیج جامعه پزشکی استان و مجموعه‌ی همراه ایشان اظهار کرد: بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان نیازمند تحول به شکل مطلوب امام انقلاب(حفظه‌الله) است که این مهم جز با تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف امکان‌پذیر نخواهد بود.

وی با اشاره به دو بال پرواز بسیج جامعه پزشکی، حضور اساتید و اعضای مجرب و پرسابقه مجموعه از یک سو و حضور جوانان متخصص، خوش فکر و مطالبه‌گر از سوی دیگر، تاکید کرد: درخشش بیش از پیش بسیج جامعه پزشکی صرفا با حضور حداکثری، میدان داری و حمایت آحاد جامعه پزشکی در رشته‌های مختلف امکان‌پذیر است.

در پایان این مراسم مهرداد اسدی به عنوان مسؤول جدید بسیج حامعه پزشکی استان اصفهان معرفی شد.

اسدی متخصص کلیه و مجاری ادراری است و از سوابق ایشان می‌توان به مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اشاره کرد.

پایان پیام/۶۳۱۳۷/ح

منبع: فارس
شناسه خبر: 1181559