sepahbank
18 بهمن 1401 - 12:18

پنج‌شنبه قلب فوتسال ایران در تبریز است/ جامی به رنگ نارنجی

حساس‌ترین بازی لیگ برتر فوتسال کشور روز پنج شنبه در تبریز است.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، بالاخره موعد برگزاری بازی بزرگ لیگ برتر فوتسال کشور فرا رسید. روز پنجشنبه 20 بهمن نارنجی پوشان مس‌سونگون ورزقان در سالن پورشریفی تبریز میزبان تیم گیتی پسند اصفهان است.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر با 60 امتیاز در صدر جدول قرار داشته و گیتی پسند با 54 امتیاز در رده دوم هستند.

مس سونگون برای قهرمانی پنجم خود تنها به یک امتیاز از دو بازی باقیمانده نیاز دارند که برابر گیتی پسند در تبریز و سن‌ایچ در ساوه است. تنها شانس گیتی پیروزی برابر مس و بازی آخرشان و شکست شاگردان تقی‌پور در هر دو بازی است که بسیار سخت به نظر می‌رسد.

آمار و جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتسال نشان می‌دهد که مس سونگون شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی بوده و جام پنج‌شنبه به رنگ نارنجی درخواهد آمد.

بیشترین برد، کمترین باخت، بدون تساوی، بهترین خط حمله، بهترین تفاضل گل و بیشترین امتیاز همه  به از آن مس بوده و مسی‌ها در آستانه قهرمانی لیگ برتر قرار دارند.

هر چند میزبان نباید حریف اصفهانی خود را دستکم بگیرد و نهایت تلاش خود را کند تا با یک پیروزی شیرین، مقتدرانه جشن قهرمانی را فراهم کرده و بر قله فوتسال کشور قرار گیرد.

مس سونگون پرافتخارترین تیم لیگ برتر فوتسال کشور بوده و در صورت قهرمانی، یک جام دیگر بر افتخارات این باشگاه افزوده و دست نیافتنی‌تر می‌شود.

انتهای پیام/60017

منبع: فارس
شناسه خبر: 1024468