sepahbank
17 فروردین 1402 - 17:38

فعالیت گروه‌های جهادی در استان بوشهر توسعه یابد

بوشهر- فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر گفت: شایسته است گروه‌های جهادی توسعه پیدا کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، سرتیپ علی رزمجو ظهر پنجشنبه در مراسمی برای تجلیل از جهادگران ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد امام حسن مجتبی علیه‌السلام با اشاره به افق بسیج سازندگی افزود: افق بسیج سازندگی تنها به پروژه‌ها خط نمی‌شود بلکه با رویکرد جهادی خود اقدامات متعددی را در زمینه‌های عمرانی، دفاعی و محرومیت زدایی تاکنون انجام داده است.

فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر با توجه به اقدامات بسیج سازندگی اذعان کرد: شایسته است بسیج سازندگی به اقدامات خود در زمینه‌های مختلف قانع نباشد و با میل ترقی و پیشرفت در راه محرومیت زدایی با رویکرد جهادی و انقلابی در این مسیر گام بردارد.

فعالیت گروه‌های جهادی در استان بوشهر توسعه یابد

سردار رزمجو بسیج سازندگی را در اوایل مسیر خود دانست و اظهار کرد: با آنکه بسیج سازندگی در اوایل راه خود قرار دارد اما نتایج بسیار درخشانی را در کارنامه خود ثبت کرده است و شایسته است با همکاری گسترده‌تر خود با گروه‌های جهادی این قرارگاه به سطحی برسد که انشاالله پروژه‌های محرومیت زدایی بیشتری کار کند.

فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر با اشاره به توسعه دادن گروه‌های جهادی گفت: گروه‌های جهادی باید توسعه پیدا کنند زیرا آنها نشأت گرفته از آیات الهی یا همان جهاد فی سبیل الله می‌باشند و به کمک آنها بسیج سازندگی می‌تواند پروژه‌های بزرگ‌تری را عملیاتی کند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1131842