sepahbank
11 اسفند 1401 - 09:35

کشف بیش از ۹۴ کیلوگرم مواد مخدر در ایلام

ایلام-فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف بیش از ۹۴کیلوگرم تریاک توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار دلاور القاصی مهر عنوان کرد: در راستای مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ و در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه افرادی به هویت معلوم در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر از استان‌های جنوبی به غرب کشور فعالیت دارد موضوع در دستور کار اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی افزود: با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و با اعزام چند اکیپ از ماموران به محورهای مواصلاتی استان، و با انجام شگردهای خاص پلیسی تعداد ۲ دستگاه خودرو سواری در مبادی ورودی شهر ایلام شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه توقیف شدند.

فرمانده انتظامی ایلام تصریح کرد: در بازرسی از خودروهای توقیف شده ۹۴ کیلو و ۴۶۰ گرم ماده مخدر از نوع تریاک که بطور ماهرانه‌ای در خودروها جاساز شده کشف و ضبط و در این راستا ۲ نفر قاچاقچی دستگیر که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

سردار القاصی مهر با بیان اینکه در سالجاری شاهد افزایش ۲۲ درصدی کشف مواد مخدر نسبت به مدت مشابه شال قبل بوده‌ایم، اظهار کرد: مواد مخدر زمینه ساز بسیاری از جرایم و آسیب‌های اجتماعی در جامعه بوده که پلیس با حمایت دستگاه قضاء با سوداگران مرگ مقابله خواهدکرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1067577