sepahbank
21 دی 1401 - 13:43

جاده خلخال به پونل تا اطلاع ثانوی مسدود است

اردبیل- رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: جاده خلخال - پونل در استان گیلان به دلیل نبود ایمنی کافی تا اطلاع ثانوی مسدود است.

به گزارش خبرنگار مهر، امید نسیمی صبح چهارشنبه در بازدید از محورهای مواصلاتی استان اظهار کرد: مسیر خلخال به پونل با توجه به بارش برف سنگین و کولاک شدید و جلوگیری از هرگونه حوادث ناشی از سقوط بهمن و حفظ جان مسافران تا اطلاع ثانوی مسدود شد.

وی افزود: با توجه به تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی مرکز مدیریت راه‌های استان و گزارشات واصله از همکاران راهداری، پدیده غالب جوی در تمام استان، آسمانی ابری همراه با وزش باد گزارش شده است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل بیان کرد: در حال حاضر تمام راه‌های ارتباطی استان اردبیل باز بوده و تردد در آنها جریان دارد.

نسیمی خاطرنشان کرد: در محور خلخال - اسالم به ویژه گردنه الماس کولاک شدید در جریان بوده و در جاده گرمی - بیله‌سوار مغان نیز بارش برف با شدت زیاد ادامه دارد.

وی افزود: به رانندگانی که قصد تردد در محورهای کوهستانی استان را دارند، توصیه می‌شود زنجیر چرخ و لوازم ایمنی زمستانی همراه داشته باشند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 970277