sepahbank
24 دی 1401 - 15:56

آماده‌باش نیروهای خدمات شهری برای بارش‌های پیش‌رو

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران اقدامات صورت گرفته درخصوص شن پاشی معابر، طی بارش برف در روز گذشته و امروز را تشریح کرد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، علیرضا جعفری ضمن اشاره به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر بارش برف طی امروز اظهار کرد: تمامی مناطق شمالی شهر تهران از چند روز گذشته در آماده‌باش کامل هستند و امروز هم آماده خدمت‌رسانی به شهروندان هستیم تا خللی برای عبور و مرور مردم پیش نیاید.

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران ضمن اشاره به آماده باش تمامی کارگران خدمات شهری از روز گذشته تا به امروز گفت: تمامی مخازن شن مخصوص شارژ شده‌ و پر هستند. زمانی که مخازن شن مخصوص خالی می‌شود بلافاصله کارگران از محل‌های دپو، کیسه‌های شن مخصوص را می‌آورند و مخازن سطح شهر را دوباره شارژ می‌کنند.

به گفته جعفری؛ از روز گذشته تاکنون هیچ معبری به علت بارش برف در مناطق شمالی تهران مسدود نشده است.

وی با بیان اینکه روز گذشته به صورت کامل معابر بزرگراهی و داخلی شن پاشی شده بود تا مشکلی برای شهروندان به وجود نیاید، افزود: هنوز هم معابر بزرگراهی و داخلی مناطق شمالی مملوء از شن مخصوص است.

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران تأکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده مشکلی در خدمت‌رسانی و مسدود شدن معبری در هنگام بارش برف، با سامانه 137 تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 976598